Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčování peněz bez registru, hledání firem

Srp 13th, 2013

Ano, mnoho firem si kontroluje zda má zájemce o půjčku záznam v registru dlužníků. Negativní záznam znamená, že zájemce o půjčku má nesplacené dluhy. Takový zájemce může být pro banku a nebo nebankovní firmu rizikem z důvodu možného opětovného nesplácení půjčky. Z toho důvodu banky vždy před poskytnutím úvěru kontrolují bankovní registr klientských informací. Nebankovní firmy to dělají podle uvážení, některé se rozhodly centrální registr dlužníků (CERD) také kontrolovat před tím, než půjčku schválí.

Vyhledání firem

Poslední dobou se však vyskytují rychlé půjčky, které jsou poskytovány ihned bez registru, tyto půjčky často najdete například pomocí internetového vyhledávače zadáním frází typu „půjčka do výplaty s.r.o.“, „půjčka bez registru kč“, „půjčka ihned na účet bez registru s.r.o.“ a podobné. Obvykle právě SMS půjčky a půjčky do výplaty umožňují půjčku v hodnotě několika tisíc korun a u této nízké půjčky pak firma nevyžaduje potvrzení o příjmu a ani neprohledává registry. Díky tomu mohou tyto společnosti poskytnout peníze rychleji a dá se říci každému. Zájemce o půjčku samozřejmě musí být starší osmnácti let a také být občanem České republiky.

Výběr firmy

V minulém odstavci jsme si již pověděli jak najít firmy poskytující půjčky ihned bez registru. Jako zájemce byste pravděpodobně měli vycházet z nabídek několika firem, které mezi sebou porovnáte. Pravděpodobně pak budete chtít vyhledat ke každé firmě jejich „recenze“ a „zkušenosti“ s touto firmou abyste nenaletěli nějaké nesolidní firmě, která má skryté poplatky. Abyste se uchránili od skrytých poplatků, přečtete si ještě před podepsáním smlouvy jejich obchodní podmínky a smlouvy, dokumenty, které budete podepisovat. Před výběrem firmy pro půjčku ihned možná budete chtít do firmy poslat email s dotazy a nebo provést telefonní hovor a zeptat se na detaily, které vás zajímají. Podle toho jak s vámi budou komunikovat, budete možná chtít upřednostnit některou firmu od jiné.

Tags:
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka
No comments yet.

TOPlist

NAVRCHOLU.cz